גם סביבכם כולם תמיד בהיריון או בדיוק ילדו? אתם לא לבד!
בישראל נולדים יותר מ-180,000 תינוקות בשנה, ואיתם נולדים גם מאות אלפי הורים - אתם בטוח מכירים כמה מהם! 
בואו נודה על האמת, ב-99 אחוז מהמקרים אנחנו מביאים לרגע הכי משמעותי בחיים שלהם זר פרחים, שקית גדושה בבגדים ורודים או תכולים או צ'ק. אבל מה רוצה כל הורה טרי (חוץ מכמה שעות שינה)? משהו להזדהות איתו, משהו שיעלה חיוך על פניו בתקופה מטלטלת וייתן לו תחושה שהוא לא לבד ושכולנו באותה הסירה.
כשגילינו שאין אף מתנה כזאת, כתבנו אותה.

ספר המתנה האולטימטיבי להורים:
הדברים שלא מספרים לנו על מה שקורה באמת אחרי הלידה.
דרך הרהורים מאוירים, תובנות ספוקן וורד, טורי דעה אישיים, סיטואציות מונפשות, שיתופים אינטראקטיביים ועובדות לא שגרתיות חולקים יוצרי הספר, הורים במשרה מלאה, מחוויותיהם האישיות בתחום ההורות. 
שלומית עצבה-ברנע, אבי רוזנבלום, לירז גרין ונעמה דוקטופסקי מאמינים שהומור וחיוך הם הדרך הטובה ביותר להתמודד עם האתגרים המזומנים בהורות, והיכולת לצחוק עליהם ולאפשר לבטא את הקושי שחווים כולם הם מהמניעים העיקריים לכתיבת הספר. "לא שומרים בבטן" נע על המתח שכל הורה חווה – בין אהבת אין קץ לתינוק הקטן לבין עייפות אין קץ וקשיי הסתגלות לשגרה החדשה.

ההורים של הספר:
שלומית עצבה-ברנע, אמא של שירה ואשתו של ערן. בבקרים כותבת ויוצרת חוויית מבקר ותוכן לתערוכות ומרכזי מבקרים, ובשעות אחר הצהריים נמצאת בפגישות קבועות עם הדירקטוריון של חיי, ילדה קטנה ומטריפה שלימדה אותי שיש לי המון מה ללמוד, שהעניקה לי את התואר המשמעותי ביותר מבין אלה שקיבלתי עד כה. הספר הזה נולד בזכותה.
אבי רוזנבלום, תסריטאי, איש קריאייטיב ובעל חמש עשרה שנות ותק בתחום ההורות. מפיק ושותף יחד עם אהבת חיי, זיוה, בהוצאה לאור של חמש יצירות נדירות: נועם, אורי, יהלי, טל ומעין. שתי בנות ושלושה בנים שממלאים את חיינו במשמעות, שמחה ולא מעט אתגרים.
לירז גרין, קולעת מילים, נשואה לברק, אמא לשלוש בנות: תומר, זוהר ומיתר - שהן כמו חדר מראות בלונה פארק של החיים שלי וגורמות לי לאהוב בימים ולכתוב בלילות.
נעמה דוקטופסקי, אמא של ג׳ייקוב ואשתו של לית׳ן. ישראלית שחיה בניו יורק, ביום מעצבת אופנה בלב מנהטן ובלילה מתגעגעת לירושלים. אוהבת כל מה שקשור לעיצוב, יצירה ואמנות וממלאת בטריות בעזרת איור.

איך מעצבים זיכרון?
מבוא לתורת החוויות
ספר "המילון הכמעט שלם לחוויית מבקר"