השיטה למקסום חוויית מבקר

לאורך שנות פעילותנו פיתחנו שיטה למקסום חוויית מבקר. שיטה זו מבוססת על מחקרים בתחום חוויית המבקר, אשר מאפשרת להפוך תוכן לחוויית תוכן המייצרת ערך מוסף עסקי. אנחנו מאפיינים קהלי יעד דרך מוטיבציות ביקור בתהליך המאפשר להסתכל על הקהל במשקפיים חדשים ורלוונטיים. משם מתחיל תהליך משותף של STORYTELLING – המאיר מחדש זוויות שונות בסיפור שלכם. את הזוויות האלה אנחנו הופכים לחוויית מבקר זכירה ובעלת ערך מוסף באמצעות תפיסת ה-EDUTAINMENT.

חוויית מבקר 360

חוויית מבקר טובה מתחילה ונגמרת בבית. העולם הדיגיטלי משולב במפגש הפיזי, וקהל היעד שלנו כלל אינו רואה שוני בין שני סוגי החוויה. המעטפת שאנו מציעים משפרת את חוויית המבקר עוד בטרם פגש במקום הפיזי, ומאפשרת לו להפוך להיות שגריר גם אחרי הביקור.

חיים שטח, יוצרים מציאות

התהליכים שלנו כוללים לימוד מסיבי של השטח וכן תצפיות, סקרים, קבוצות מיקוד ולימוד התחום מתוך תובנה, כי המפתח אל ליבו וכיסו של קהל היעד נמצא אצל קהל היעד עצמו. אנחנו מזהים את הצרכים, ומהם יוצרים פתרונות אפקטיביים למקסום חוויית המבקר.

מרכיבים את המשקפיים שלך

אנחנו מאמינים כי לכל פרויקט יש אופי קצת שונה. לפעמים צריך אותנו מא' ועד ת' (כולל שלבי ההפקה הקטנים ביותר) ולפעמים צריך רק קצת סדר והכוונה. לפעמים יש צורך בניהול מקיף של תהליך, ולפעמים רק בהרצאה או סדנה לצוות. הבחירה שלך. אנחנו איתך.

אז איך אנחנו עושים את זה:

תודה על פנייתכם

ההודעה התקבלה,
אחזור אליכם בקרוב.